Przedsiębiorstwo Budowlane KORABUD tworzy zespół ambitnych osób starających się sprostać wymaganiom dzisiejszego rynku budowlanego. Od samego początku postawiliśmy na wysoki poziom wyszkolenia kadry technicznej i pracowniczej posiadającej wieloletnie doświadczenie w realizacji procesów inwestycji budowlanych. Staramy się wyjść naprzeciw oczekiwaniom i wymaganiom klienta, wdrażamy nowe technologie i rozwiązania, współpracujemy z solidnymi dostawcami, zapobiegamy powstawaniu błędów, zagrożeń i niebezpieczeństw, stale poprawiamy jakość na każdym poziomie organizacyjnym.

Celem naszej firmy jest tworzenie marki na rynku usług, która dzięki zachowaniu wysokich standardów jakości zapewni zadowolenie klientów w trakcje realizacji całego procesu inwestycyjnego. Dzięki kompleksowości usług zapewniamy zakończenie prac zgodnie z harmonogramem oraz satysfakcję z realizacji. Podczas całego procesu realizacji inwestycji ściśle współpracujemy z inwestorem. Pozwala to na zapewnienie maksymalnego zadowolenia z efektu końcowego. Oferujemy pewność starannego wykonania wszystkich prac oraz gwarancję stałej jakości naszych usług.

Nasze realizacje można spotkać głównie w województwie śląskim. Można je obejrzeć w zakładce GALERIA
Dbamy o satysfakcję klientów oraz komfort użytkowników, które osiągnęliśmy dzięki profesjonalizmowi , wysokiej efektywności działania oraz partnerskim relacjom z dostawcami i podwykonawcami

Jesteśmy certyfikowanym wykonawcą m.in. systemów: STO, Atlas, Ceresit, Arsanit.

Należymy do Regionalnej Izby Przemysłowo-Handlowej w Gliwicach.

Należymy do Śląskiej Izby Pracodawców.

Przedsiębiorstwo Budowlane KORABUD sponsoruje drużynę sportową FC Gladiator Czechowice